Blog

Sürgülü Cam Kapı Uygulamaları

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kapılarda da yeni modeller üretilmektedir. Ahşap, demir gibi maddelerden üretilen kapılar artık camlardan da üretilmeye başlandı. Normal cam kapıların ardından yeni model sürgülü cam kapı uygulamaları da artık aktif olarak kullanılmaktadır.

Sürgülü cam kapılar, ev içerisinde daha az alan kapladıkları ve cam oldukları için kullanılmaktadır. Binaların neredeyse her odasında kullanılabilecek olan bu cam kapı uygulamaları genelde Fransız balkon ve teraslarda kullanılmaktadır. Raylar aracılığıyla kaydırılan kapılar, diğer yüzeyi de göstermesi nedeniyle tercih edilmektedir.

Özel tasarım halinde yapılan bu sürgülü cam kapılar, açarken veya kapatırken herhangi bir şekilde ev içerisinde yer kaplamamaktadır bundan dolayı çok sevilmektedir. Evlerde her yerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Evlerinde dar alanları olan ve kapıların yer kaplamasını istemeyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Dar Alanda Sürgülü Cam Kapı Uygulamaları

Özel tasarım olan sürgülü cam kapılar açılırken ya da kapatılırken yer kaplamamaktadır. Banyolarda, teraslarda, balkonlarda duşa kabinlerde yer tasarrufu sağlayan bu ürünler şık tasarımları ile hoş durmakta ve göze daha fazla hitap etmektedir. Sürgülü cam kapı uygulamaları sunmuş olduğu avantajları şöyledir;

  • Çerçeveli ve çerçevesiz bir şekilde kişiye özel seçimler sunmaktadır.
  • Kullanıldığı alanda genişlik sağlar ve cam olması nedeniyle bağlantılı olduğu yerleri gösteren cam kapılar odaları daha geniş ve ferah olmasına yardımcı olur.
  • Açılış ve kapanışlarda zorlamalara gerek duyulmaz.
  • Dışarıya doğru açıldıklarında pencere görevi de görmektedir.
  • Evdeki gün ışığı oranını da kolayca arttırır.
  • Montajı kısa sürede yapılır. Hoş ve şık bir tasarımı bulunmaktadır.

Yaşam alanlarınızı daha güzel gösterecek avantajları ile sizlere fayda sağlayacak sürgülü cam kapı uygulamaları için hemen arayınız.

İlgili Mesajlar