Güncelleniyor…
Güncelleniyor…
VİZYONUMUZ

Şirketimiz ülkemizde ve dünya üzerinde faaliyet gösterdiği her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamak için cam ve yapı sektöründeki yenilikleri takip ederek ve uygulayarak sektöründe sürdürülebilir bir şekilde lider ve öncü bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kalitemiz, yetkin insan kaynağımız, proje öncesi ve sonrası teknik desteğimiz ile müşterilerimizin, verimliliğimiz, hedeflerimiz, tek vücut olarak çalışmalarımızın beklentilerini karşılayarak paydaşlarımızın memnuniyeti artırmak için faaliyet süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işte değer üretmektir.

Güncelleniyor…
Sarglass, çevresel değerlere karşı sorumluluğunun bilincinde bir kurum olarak, gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmanın gereğine inanmaktadır. Faaliyetlerimizde kullandığımız ürünlerin çevre ve insan sağlığına olabilecek muhtemel etkileri hakkında tüm ilgili kişileri bilinçlendirici çalışmalar yapmak, Çevre konularında sürekli ve gereksinimlere göre gelişen ve değişen eğitimler ve bilgi paylaşım platformları düzenlemek firmamızın çevre politikamızı oluşturmaktadır.
Sarglass olarak iş güvenliği ve iş sağlığı doğrultusunda sağlıklı bireylerin ve iş gücünün oluşturulmasına yönelik sorumluluğumuzu yerine getirmeyi önemsiyor ve taahhüt ediyoruz.​​​​