Blog

Banyonuza Lüks Bir Görünüm Vermenin Ekonomik Yolları

Bazı basit değişiklikler yeni bir hayata nefes alabilir ve banyonuza lüks bir görünüm kazandırabilir. Bütçe kısıtlamanız varsa, stratejik bir malzeme seçimi daha azına lüks bir görünüm kazandırabilir. İşte bu konuda nasıl gidebileceğiniz.

Duşakabin Ekle

Banyo iç mekanlarına temiz ve lüks bir görünüm kazandırmanın en iyi yollarından biri olduğu için yeni bir duşakabin takın. Duşakabinlerin çerçeveli cam, çerçevesiz cam ve prefabrike duş kabinleri gibi çeşitli tasarım stillerinde mevcut olduğunu unutmayın. Bütçenize ve banyonun genel tarzına uygun olanı seçin.

Aydınlatma Armatürlerini Değiştirin

Sıcak aydınlatma ve zarif aydınlatma armatürlerinin birleşimiyle banyonuza tasarımcı bir görünüm kazandırın. Aynanın üzerinde geleneksel bir ayna ışığı yerine, aynanın her iki tarafına da güzel duvar aksesuar ekleyin. Daha büyük bir etki için tavanı büyük ölçekli bir avize veya dekoratif bir sarkıt ışıkla güzelleştirin.

Güzel Bir Ayna Takın

Dekoratif ayna çerçevesi ile banyonun görünümünü yükseltin. Alanı ikiye katladığı ve banyoya görsel olarak daha büyük bir görünüm kazandırdığı için büyük bir ayna düşünün. Güzel bir sıcak aydınlatma yaratmak için aynanın arkasına LED arka aydınlatmayı tanıtın.

İlgili Mesajlar