Blog

Cam Duşakabin Çeşitleri ?

Çerçevesiz Duş Kabinleri

Banyonuzu yenilemenin ve daha modern hissettirmenin en iyi yollarından biri tamamen çerçevesiz cam duşakabin kullanmaktır. Bu muhafazalar, tamamen özelleştirilebilen camla kesintisiz bir akış yaratacak minimum donanıma sahiptir. Ekibimiz, her şeyin kolaylıkla kurulduğundan emin olmak için duş alanını titizlikle ölçer ve özel kabininizi tasarlamanıza yardımcı olabilir. Duşunuzu saran geleneksel cam muhafazalardan standartlarınıza göre mükemmel bir şekilde oluşturulmuş benzersiz parçalara kadar, vizyonunuzu hayata geçirebiliriz.

Yarı Çerçevesiz Duş Kabinleri

Çerçevesiz duşların görünümünü seviyorsanız ve daha uygun maliyetli bir seçenek istiyorsanız, yarı çerçevesiz duş kabinlerimiz ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayacaktır.

Sıralı Duş Seçenekleri

Daha kusursuz bir his isteyen ama banyosunda zaten küveti olanlar için, sıralı duş seçeneklerimiz mükemmel bir seçenek sunacaktır. Bu cam seçenekler, mevcut küvetinizin üzerine oturur ve alanı tamamen yeniden yapmak zorunda kalmadan banyonuzda daha açık bir his yaratır. Sıralı seçenekler hemen hemen her boyuttaki küvete kolayca sığabilir ve kabinlerimiz gibi minimum donanıma sahiptir.

İlgili Mesajlar