Blog

Cubicle Panel Sistemleri

Cubicle sistemler özel malzemelerden üretilerek yapılan paneller olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu paneller bir projeye göre özel olarak kesilip, şekillendirilir ve daha sonra monte edilmektedir.

Cubicle panel sistemleri amacı geniş alanları bölümlendirmek ve bu alanların daha verimli bir şekilde kullanılmasına yardımcı olmaktır. Bu sistemlerin diğer bir adı kompakt laminat olmaktadır. Soyunma odaları, otel, havalimanları, hastane okul, alışveriş merkezi ya da daha birçok alanda kullanımı bulunmaktadır.

Genel uygulaması WC kabin, pisuar bölme, soyunma dolapları, dış cephe uygulamaları olarak kullandığımız bu sistemlerde yapısı gerekleri genelde bölme işlemlerinde kullanılır.

Birçok alanda uzun yıllar kullanabileceğiniz Cubicle sistemleri, kaliteli bir şekilde üreten ve montaj yapan profesyonel hizmet anlayışı ile çalışan firmamız ile deneyebilirsiniz.

Cubicle Sistemler

Cubicle panel sistemleri uzun yıllardır çalışmalar yapan firmamız en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Bu alanda verdiğimiz hizmetlerin tamamı proje bazlı olup eğer sizin kendinize ait projeniz varsa ölçüm ve diğer şartlar taşınıldığı sürece Cubicle panelleri imal edip ardından montajlamasını sağlamaktayız.

Kullanmak istediğiniz alana ait projeleriniz yoksa uzmanlarımız alan genişliklerine ve diğer ölçümlere göre uygun bir proje hazırlanmakta ve ardından projeye bağlı kalarak Cubicle panel sistemleri montajlarını sağlamaktayız. Bu sistemler hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğinizde tek yapmanız gereken firmamız ile iletişim kurmanızdır. En uygun fiyatlara hiçbir yerde bulamayacağınız kalitede ve özgünlükte cubicle sistemler için hemen arayınız.